CA Richmann

CA Richmann

CA Richmann to firma specjalizująca się w zabudowach osobowych busów do przewozów międzynarodowych oraz zabudów dla VIP-ów.

Wszystko zaczęło się od wielkiej pasji i rozwijanych sukcesywnie zainteresowań. Firma formalnie powstała w 2013 roku.

Mateusz Gęborys – obecny prezes – w udostępnionym przez znajomego garażu rozpoczął przerabianie dostawczych busów na osobowe samochody, dysponując bardzo dużą wiedzą merytoryczną, ale niewielkimi możliwościami produkcyjnymi.

Ograniczenia lokalowe sprawiały, że mimo wielkich aspiracji, firma mogła obsłużyć zaledwie jeden samochód w skali miesiąca.

Zabudowy samochodów stawały się coraz lepsze, obserwowaliśmy zagraniczne trendy i rynki, badając również potrzeby klientów.

Inspirowaliśmy się najlepszymi a przy okazji uczyliśmy się, jak powinny wyglądać zabudowy busów na najwyższym, światowym poziomie.

W 2015 roku przenieśliśmy się do nowych dedykowanych specyfice naszej pracy pomieszczeń i mogliśmy zwiększyć produkcję do obsługi 30 samochodów miesięcznie.

Wielki przełom nastąpił w 2016 roku, kiedy to pozyskaliśmy inwestorów zagranicznych, powołując do życia jednocześnie spółkę CA Richmann Sp. z o.o. Chociaż główna siedziba spółki mieści się w Warszawie, zakład produkcyjny przenieśliśmy do Podhorzec.

To dało nam możliwość rozwinięcia infrastruktury, parku maszynowego oraz zapewniło konieczną przestrzeń.

W ten sposób powstała największa firma zajmująca się produkcją zabudowy busów, zabudowy busów VIP i tworzeniem niezwykłych wnętrz w autach we wschodniej części Polski.

Wykonujemy zabudowy na większości samochodów dostawczych, takich jak Mercedes-Benz Sprinter, Renault Master, Fiat Ducato, Opel Movano czy Volkswagen Crafter.

CA Richmann oferuje kompleksowe przystosowanie pojazdów do międzynarodowego przewozu pasażerów, ale także ma bardzo bogate doświadczenie w realizacji zabudów VIP, z których korzystają m.in. gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Ponadto w naszym portfolio są także zabudowy brygadowe oraz luksusowe kampery.

Cena zabudowy busa uzależniona jest od potrzeb i specyfikacji ustalonej przez klienta. Nasza oferta doposażenia busa jest bardzo szeroka i spełnia oczekiwania wszystkich naszych partnerów biznesowych.

CA RICHMANN Sp. z o.o.
Podhorce 146B, 22-600 Tomaszów Lubelski,

Tel. +48 881 234 567
E.mail: info@zabudowybusow.pl,

adres www: zabudowybusow.pl