Reklama

Carpol

Carpol

Carpol Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność w październiku 1996 roku i od tamtej pory wypracował sobie pozycję w ścisłej czołówce producentów zabudów.

W 2017 roku Carpol wyprodukował 3900 zabudów po raz kolejny potwierdzając, że jest liderem wśród polskich firm zajmujących się adaptacją lekkich pojazdów użytkowych.

Początki spółki Carpol były jednak skromne: pięć osób pracowało w niewielkim warsztacie w Ursusie. Przełom nastąpił w 2000 roku, kiedy przeprowadziliśmy się do większego zakładu w Regułach i znacznie rozbudowaliśmy dział produkcji. Wraz z rosnącą liczbą zamówień, zwiększyliśmy zatrudnienie tworząc bardzo zgrany zespół profesjonalistów.

Rok 2000 był również ważny z innego powodu: po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nasze produkty na Międzynarodowych Targach Budma w Poznaniu. W tym samym czasie podjęliśmy współpracę z polskimi dystrybutorami samochodów takich marek jak Citroen, Opel, Ford i Toyota. Na dzień dzisiejszy posiadamy autoryzacje wszystkich marek, które oferują samochody dostawcze w Polsce.

W kolejnych latach, podpisaliśmy umowy o współpracy z importerami większości marek samochodów dostawczych sprzedawanych w Polsce. Od ponad 20 lat rozwijamy się i wciąż szukamy nowych technologii. Nieustająco poszerzamy gamę naszych produktów, mając w świadomości jak prężnie rozwija się nasz rynek.

Aktualnie nasze biuro handlowe i zakład produkcyjny mieszczą się w Natolinie pod Grodziskiem Mazowieckim w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników i rozbudowanemu parkowi maszynowemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Aby podnosić jakość naszych produktów i usług, inwestujemy w szkolenia naszych pracowników oraz ciągłe wzbogacanie oraz modernizację parku maszyn.

Jednym z unikalnych w skali kraju innowacyjnych rozwiązań jest nasz konfigurator Carpol 3D, który został przygotowany z myślą o naszych klientach. Użytkownik może sam stworzyć swój samochód z zabudową skrzyniową, wieloosobową lub izotermę wewnętrzną i wysłać zapytanie ofertowe do dowolnego dealera w Polsce.

Konfigurator jest wielomarkowy, pozwala na dowolną kompletację zabudowy oraz doposażenia jej w funkcjonalne dodatki.

Program jest bardzo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, posiada zależności oraz wykluczenia, które uniemożliwiają popełnienie błędów.

Indywidualny projekt widzimy na ekranie monitora w postaci wizualizacji 3D z możliwością wglądu do wnętrza zabudowy oraz kabin sypialnych. Zapraszamy do wypróbowania naszego narzędzia!

http://carpol.pl/konfigurator-3d/

Carpol Sp. z o.o.

ul. Logistyczna 9, Natolin

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel. +48 22 723 31 57

Fax. +48 22 465 26 37

E-mail: carpol@carpol.pl

adres www: carpol.pl