Reklama

GRUAU Polska

GRUAU Polska

GRUAU Polska to filia wywodzącego się z Francji największego producenta nadwozi do pojazdów użytkowych w Europie – Grupy GRUAU.

Firma Gruau Polska powstała w roku 2001 i była pierwszym zagranicznym oddziałem holdingu utworzonym poza terytorium Francji.

W celu zapewnienia najlepszej jakości naszych wyrobów w 2003 roku wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000, który otrzymał certyfikat Bureau Veritas Certification Polska.

Od przeszło 17 lat polska spółka oferuje na lokalnym rynku pełną gamę zabudów na pojazdach dostawczych. Gruau Polska specjalizuje się w produkcji nadwozi służących do przewozu towarów, czyli izoterm, skrzyń i kontenerów oraz adaptacji wymagających indywidualnych rozwiązań konstrukcyjnych i funkcjonalnych, które z powodzeniem stosowane są w branży dystrybucyjnej, spożywczej, farmaceutycznej czy budowlanej.

Jesteśmy też uznanym producentem zabudów do przewozu osób, a wśród naszych realizacji znaczna część to kontrakty flotowe dla służb mundurowych.

Klienci wybierający zabudowy Gruau Polska wiedzą, że mogą liczyć na terminową realizację projektów, stały kontakt z działem sprzedaży a nasze produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Ponadto nasz mobilny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczy swoje usługi na terenie całego kraju przez 7 dni w tygodniu.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz zakład produkcyjny o powierzchni około 10 000 metrów kwadratowych, który usytuowany został samym centrum Polski, pozwala na realizację kontraktów flotowych w zakresie adaptacji specjalistycznych w liczbie od kilku do nawet kilkuset sztuk jednorazowo.

Siedziba główna:
Daszyna 29a,
99-107 Daszyna

Tel. (+48) 24 389 09 00
Fax. (+48) 24 389 09 01

adres www: gruau.pl

Filia:
Wola Mrokowska
Aleja Krakowska 2
05-552 Wola Mrokowska