Moto-Truck

Moto-Truck

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ”MOTO-TRUCK” Leszek Chmiel powstało w 1996 roku i produkuje samochody dla straży pożarnych. Od 2016 roku ”MOTO-TRUCK” rozszerzył ofertę pojazdów specjalistycznych o auta gastronomiczne (food truck) oraz do przewozu pieczywa.

Firma specjalizuje się w dostarczaniu dla jednostek Państwowych Straży Pożarnych oraz Ochotniczej Straży Pożarnej samochodów specjalistycznych w klasach: lekkie, średnie i ciężkie, wykonanych na podwoziach czołowych producentów rynku samochodowego.

Potwierdzeniem mocnej pozycji firmy ”MOTO-TRUCK” na rynku dostawców samochodów specjalistycznych oraz wysokiej jakości oferowanych produktów jest przyznany w 2004 roku certyfikat w zakresie „Projektowanie i zabudowa nadwozi ratowniczo-gaśniczych i specjalistycznych”.

Profesjonalną oraz rzetelną produkcję zapewnia wdrożony i stosowany od 2004 roku System Zarządzania Jakością, zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2000.

W 2013 roku firma uzyskała certyfikat AQAP 2110:2009 w zakresie: Projektowanie i zabudowa nadwozi ratowniczo-gaśniczych i specjalizowanych potwierdzający wysoki poziom systemu zarządzania jakością.

W 2010 roku „MOTO-TRUCK” został oficjalnym partnerem PolyBilt Europe – producenta zabudów oraz zbiorników na wodę i pianę wykonanych w technologii kopolimerowej. Premiera pierwszego PoliBilt body, wykonanego zgodnie z projektem „MOTO-TRUCK” miała miejsce w 2011 roku na kieleckich targach Edura.

Od 2014 roku firma bazując na doświadczeniach uzyskanych we współpracy z PolyBilt Europe rozpoczęła samodzielną produkcję zbiorników oraz zabudów wykonanych w technologii kopolimerowej.

Od 2016 roku „MOTO-TRUCK” rozszerzył swoją ofertę samochodów specjalistycznych o produkcję samochodów gastronomicznych (food truck) oraz samochodów do przewozu pieczywa.

Każda naszą realizację dopasowujemy ściśle do indywidualnych potrzeb klienta. Dbamy o detale i stosujemy wysokiej jakości materiały dzięki czemu nasze produkty posiadają atrakcyjny wygląd oraz są trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i potrzeby biznesowe naszych klientów.

Doświadczenie i wiedza na temat rynku motoryzacyjnego pozwala nam konstruować auta, które pozwalają naszym klientom odnieść sukces w mobilnej gastronomii.

Kontakt:

P.U.H. MOTO-TRUCK LESZEK CHMIEL
ul. Ks. Piotra Ściegiennego 270
25-116 Kielce
TEL: +48 41 361 33 13
FAX: +48 41 362 93 94
E-mail: biuro@mototruck.pl
adres www: mt-zabudowy.pl