Reklama

Fiat Ducato triple cab – 9-osobowa brygadówka z otwartą paką

Fiat Ducato triple cab – 9-osobowa brygadówka z otwartą paką

Daniel podesłał link do ciekawego ogłoszenia sprzedaży Fiata Ducato triple cab, czyli 9-osobowej brygadówki z otwartą skrzynią.

Potrójna kabina to rzadkość na polskich drogach, tym bardziej miło, że Czytelnik Daniel podesłał link do anonsu w serwisie olx.pl, gdzie wystawiona została taka sztuka na bazie Fiata Ducato X250.

Jak wynika z ogłoszenia mamy tutaj Ducato wyprodukowane w 2011 roku z silnikiem 2.3 MultiJet w wariancie 120 KM (jednostka F1A od Iveco) o przebiegu 500 000 kilometrów. Jednak oczywiście najbardziej w tym wypadku intryguje powiększenie nadwozia typowej 7-osobowej doki (układ 3+4), która tutaj była bazą.

Reklama

Zatem w fabrycznej brygadówce zduplikowano cały segment od słupka C do słupka D likwidując jednak drzwi dla pasażerów w trzecim rzędzie, gdzie przesunięto seryjną 4-osobową ławkę. Z kolei w środkowym rzędzie zamontowano 2 osobne fotele z uchylnymi oparciami, aby pasażerowie w ostatnim rzędzie mieli lepszy dostęp do swoich miejsc tworząc układ foteli 3+2+4.

Tak wygląda tylna część 9-osobowej kabiny Fiata Ducato tricab. Według opisu wynika, że w aucie jest klimatyzacja.

Za 9-osobową kabiną znalazła się też skrócona względem zwykłej brygadówki otwarta skrzynia, ale sprzedający nie podał konkretnych wymiarów zabudowy.

A dlaczego w ogóle zabudowcy a nawet niektórzy producenci aut dostawczych wpadli na pomysł budowy wariantów nadwozi tricab? Bo jednym autem można podrzucić na budowę brygadę budowlaną i trochę materiałów czy sprzętu.

Przy okazji rzućcie okiem na powyższy film będący oryginalną reklamą Iveco Daily I generacji – tam są dwa momenty kiedy widać te tripcab’y kilkukrotnie.

I na koniec tradycyjnie: jeśli masz firmę remontowo-budowlaną albo jesteś podwykonawcą miejskich służb komunalnych, to bezpośrendi link do ogłoszenia z Fiatem Ducato tricab znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × trzy =