Reklama

O MNIE

Samochody dostawcze, vany, minibusy, ale też kombivany, czy auta typu pick-up – one wszystkie zasługują na to, aby mieć swoje miejsce w polskim internecie. I właśnie dlatego powstał dostawczakiem.pl – blog tematyczny dla właścicieli, a przede wszystkim osób jeżdżących na co dzień pojazdami użytkowymi o dopuszczalnej masie całkowitej poniżej 3,5 tony, a czasem nawet i cięższymi.

Nazywam się Karol Biela i jestem dziennikarzem motoryzacyjnym, a dostawczakiem.pl to serwis internetowy, którego jestem jedynym twórcą oraz autorem wszystkich artykułów. Poza tym pełnię w redakcji zaszczytną funkcję fotografa, operatora kamery i montażysty, o stanowisku starszego specjalisty do spraw SEO nie wspominając.

Reklama

Na łamach dostawczakiem.pl znajdziecie najświeższe aktualności dotyczące aut dostawczych, w tym informacje o rynkowych premierach, akcjach serwisowych oraz inne warte odnotowania wiadomości.

Oprócz tego w serwisie pojawiać się będą poradniki dotyczące techniki jazdy, eksploatacji, a także artykuły o tematyce ubezpieczeniowej oraz finansowej.

Kolejny z działów poświęcony jest testom nowych samochodów. Poza garścią opinii i komentarzy, znaleźć tam można galerie zdjęć oraz filmy poświęcone konkretnym dostawczakom, którymi miałem okazję jeździć.

Na portalu swoją stałą rubrykę mają również używane pojazdy dostawcze. W tym dziale przeczytacie o wadach i zaletach poszczególnych modeli, które po kilku, czy kilkudziesięciu nawet latach eksploatacji ze stanem fabrycznym nie mają już wiele wspólnego. Zmęczone życiem furgony, „międzynarodówki”, chłodnie, autolawety, czy nawet wozy straży pożarnej – to tylko wycinek używanych dostawczaków, jakie pojawią się – wcześniej lub później – w tym dziale.