Reklama

Instalacja Trafica w ogrodzeniu. Od kierowcy pobrano krew

Instalacja Trafica w ogrodzeniu. Od kierowcy pobrano krew

Właściciele posesji nie zamawiali u tej firmy zajmującej się „elektryką” usługi instalacji Trafica w ogrodzeniu. Od kierowcy pobrano krew.

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w środę 10 kwietnia na ulicy Strużańskiej w Kątach Węgierskich nieopodal Legionowa.

Około godziny 7:05 jadący w kierunku Józefowa furgon zjechał na przeciwległy pas a następnie skręcił w prawo i ostatecznie zatrzymał się stając pionowo zatrzymał się na ogrodzeniu pobliskiej posesji.

Reklama

Przybyły na miejsce jednostki straży z PSP Legionowo oraz z OSP Kąty Węgierskie zabezpieczyły wbite Renault Trafic w ziemię, aby pojazd nie przewrócił się a następnie przystąpiono do ewakuacji z kabiny 47-letniego kierowcę.

Należący do firmy lokalnej firmy zajmującej się instalacjami elektrycznymi Trafic został… „zainstalowany” w ogrodzeniu jednej z posesji w Kątach Węgierskich.
Sprawca kolizji został przekazany przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego i trafił do szpitala, gdzie pobrana została od kierowcy także krew do badań pod kątem zawartości alkoholu.

Poszkodowanego mężczyznę przewieziono do szpitala i tam pobrano od niego krew do badań, gdyż – jak potwierdzają policjanci z Legionowa – była wyczuwalna od niego woń alkoholu.

Strażakom udało się opuścić bezpiecznie vana bez wzywania specjalistycznego sprzętu i ich działania zakończyły się około 8:30. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja.

Źródło zdjęć: KP PSP Legionowo

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × dwa =