Jechał Nissanem Cabstar i spowodował kolizję – nie miał uprawnień

Jechał Nissanem Cabstar i spowodował kolizję – nie miał uprawnień

Wczoraj na DW 577 prowadzący Nissana Cabstara spowodował kolizję z Fiatem Ducato. Jak się okazało, sprawca nie miał uprawnień.

Do groźnego zdarzenia doszło w sobotę 23 marca na drodze wojewódzkiej nr 577 w miejscowości Lasek nieopodal Gostynina (woj. mazowieckie).

Około godziny 6:40 rano 50-latek prowadzący dostawczego Nissana Cabstara podczas wykonywania skrętu w lewo nie sprawdził czy może wykonać taki manewr czym doprowadził do kolizji z wyprzedzającym go Fiatem Ducato prowadzonym przez 42-letniego mieszkańca Włocławka.

Reklama

W wyniku zderzenia oba pojazdy wypadły z trasy do rowu, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, chociaż jedna osoba została zabrana do szpitala na badania.

Do zdarzenia z udziałem dwóch samochód dostawczych doszło na prostym odcinku DW577 w miejscowości Lasek nieopodal Gostynina.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia policjantów z Gostynina okazało się, że prowadzący Nissana nie posiadał prawa jazdy i został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji.

Ponadto 50-letni mieszkaniec Gostynina stanie niebawem przed sądem z powodu jazdy pomimo braku wymaganych do tego uprawnień.

Źródło zdjęć: OSP Brzezia

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 8 =