Reklama

Lód z naczepy wbił się w przednią szybę Movano

Lód z naczepy wbił się w przednią szybę Movano

Groźne zdarzenie na DK 74. Tafla lodu z naczepy wbiła się w przednią szybę dostawczego Opla Movano. Kierowca busa został ranny.

W poniedziałek 19 lutego po godzinie 8:00 doszło do niebezpiecznej sytuacji na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Gołoszyce nieopodal Opatowa (woj. świętokrzyskie).

Według zebranych przez policjantów informacji wynika, że z jadącego od strony Kielc ciągnika z naczepą odpadła z dachu bryła lodu, która wpadła wprost w przednią szybę jadącego za naczepą dostawczaka.

Reklama

Szyba czołowa została przebita na wylot a kawałki pokruszonego szkła i lodu raniły twarz 39-letniego kierowcy Opla Movano, którego ewakuowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia z udziałem nieustalonego jeszcze pojazdu ciągnącego naczepę oraz dostawczego Opla Movano doszło w Gołoszycach na DK 74.

Poszkodowany w wypadku mężczyzna został zabrany do szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale na szczęście nic nie stało się pasażerowi podróżującemu busem z 39-latkiem.

W miejscu wypadku wystąpiły utrudnienia a na czas lądowania śmigłowca LPR trasa została całkowicie zablokowana. Teraz policjanci z opatowskiej komendy prowadzą czynności mające na celu ustalenie pojazdu sprawcy tego zdarzenia.

Źródło zdjęć: PSP Opatów

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + osiemnaście =