Reklama

Most mistrzów w Tychach – przejechać próbowała nawet „solówka”

Most mistrzów w Tychach – przejechać próbowała nawet „solówka”

Nie kończąca się historia! Wysoki na 2,4 metra most mistrzów w Tychach próbowała przejechać nawet „solówka” przewożąca gazy techniczne.

Jak podaje serwis 112Tychy.pl w czwartek 12 października około godziny 8:00 Państwowa Straż Pożarna w Tychach została poinformowana o uszkodzonej bramownicy przy ulicy Glinczańskiej.

Przybyli na miejsce strażacy rzeczywiście stwierdzili uszkodzenia zagrażające innym uczestnikom ruchu i rozebrali bramownicę przed wiaduktem.

Reklama

Zobacz też: Kolejna ofiara wiaduktu w Tychach – tym razem to Iveco Daily

Jednak, według serwisu 112Tychy.pl już o 9:25 w tym samym miejscu kierowca przewożącej butle z gazem ciężarówki nie zauważył, bo chyba nie zignorował znaku B16 i również próbował przejechać pod mierzącym 2,4 metra wiaduktem.

Iveco Eurocargo nawet uderzyło nawet kabiną w most, ale nic poważnego się nie stało i kierowca „solówki” wycofał spod wiaduktu a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Ta historia uczy jednak, że nie tylko kierowcy dostawczaków upodobali sobie to miejsce, aby zawalczyć z prawami matematyki. Zresztą od sierpnia to już bodajże 3 przypadek, kiedy bramownica została rozebrana z powodu uszkodzenia jej przez jakiś pojazd.

Źródło zdjęć: 112Tychy.pl

Podziel się: