Reklama

Na S8 pod Sieradzem Ducato wbiło się w naczepę

Na S8 pod Sieradzem Ducato wbiło się w naczepę

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj na trasie S8 pod Sieradzem, gdzie kierująca Fiatem Ducato wbiła się w naczepę 40-tonowego zestawu.

W czwartek 31 sierpnia na drodze ekspresowej S8 niedaleko Sieradza (woj. łódzkie) zdarzył się wypadek, w którym brał udział dostawczy Fiat Ducato oraz 40-tonowy zestaw składający się z ciągnika marki MAN oraz naczepy.

Według policyjnych ustaleń na 173. kilometrze „S8-ki” kierująca furgonem uderzyła w tył naczepy stojącego na pasie awaryjnej zestawu.

Reklama

Po wypadku droga S8 w kierunku Wrocławia została zablokowana. Teraz sieradzcy policjanci będą ustalać szczegóły tego niebezpiecznego zdarzenia.

W wyniku tego zdarzenia 37-letnia kobieta została ranna i zakleszczona w zmiażdżonej kabinie Ducato. Poszkodowaną uwolnili z wnętrza Fiata dopiero strażacy przy użyciu hydraulicznego sprzętu.

Ostatecznie 37-latka z powiatu oleśnickiego trafiła do szpitala w Sieradzu. Nic nie stało natomiast 30-letniemu kierowcy MAN-a. Policjanci już ustalili, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Źródło zdjęć: Policja, KP PSP Sieradz

Podziel się: