Opel Movano wjechał w barierki na DK 61 – kierowca zasłabł

Opel Movano wjechał w barierki na DK 61 – kierowca zasłabł

Kolejna niebezpieczna sytuacja z udziałem dostawczaka. Opel Movano wjechał w barierki na DK 61. Kierowca busa zasłabł i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę 17 maja w Serocku nieopodal Warszawy na drodze krajowej nr 61 w kierunku Warszawy. Około godziny 15:30 służby zostały powiadomione o pojeździe dostawczym, który zjechał na pas zieleni odgradzający jezdnie a następnie lewą stroną uderzył w barierki energochłonne.

Na miejscu zjawili się strażacy z OSP Serock oraz Wojskowa Straż Pożarna z Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.

Reklama

W wyniku kolizji uszkodzona została lewa strona skrzyniowego Opla Movano, ale bariery energochłonne zdały egzamin i nie dopuściły do wyjechania dostawczaka na przeciwległe jezdnie w kierunku Augustowa.

Jak się okazało 44-latek prowadzący Opla Movano zasłabł podczas jazdy doprowadzając do kolizji z barierkami odgradzającymi jezdnie.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zabrał kierowcę busa do szpitala, ale jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, ani nie zostało uszkodzone żadne inne auto jadące w tym czasie po DK 61.

Źródło zdjęć: Wojskowa Straż Pożarna Zegrze

Podziel się: