Reklama
stats

Oskalpowany Transit w rowie – kierowca nie wymagał hospitalizacji

Oskalpowany Transit w rowie – kierowca nie wymagał hospitalizacji

Do nietypowego zdarzenia doszło na DW 984. Dostawczy Ford Transit wyglądał niczym po oskalpowaniu. Na szczęście kierowca wyszedł z tego cało.

W piątek 15 grudnia około godziny 16:50 miało miejsce bardzo groźnie wyglądające zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 984.

W miejscowości Smyków nieopodal Dąbrowy Tarnowskiej (woj. małopolskie) jadący dostawczym Fordem Transitem mężczyzna na łuku stracił panowanie nad pojazdem i po zjechaniu z drogi uderzył górną częścią pojazdu w drzewa i zatrzymał się w chaszczach na podmokłym terenie.

Reklama

W wyniku tego zdarzenia poszkodowany został tylko kierowca busa, który po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostał na miejscu zdarzenia.

Po wypadnięciu z drogi furgon uderzył w drzewa dachem a następnie zatrzymał się nieopodal w gęstych chaszczach.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej zakwalifikowali ten incydent jako kolizję drogową i ukarali mieszkańca powiatu brzeskiego mandatem karnym za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

W akcji brało udział aż 7 zastępów strażaków a na czas trwania akcji ratunkowo-porządkowej w miejscu kolizji na DW 984 występowały utrudnienia w ruchu.

Źródło zdjęć: KP PSP Dąbrowa Tarnowska, OSP Nowa Jastrząbka

Podziel się: