Reklama
stats

Po co wyciągarka! Załadowali auto na lawetę Mercedesem MB100

Po co wyciągarka! Załadowali auto na lawetę Mercedesem MB100

Polacy to pomysłowi ludzie! Wśród nich nieprzeciętną kreatywnością wyróżniają się zwłaszcza laweciarze. Potrafią załadować auto na lawetę Mercedesem MB100.

Niedzielne popołudnia mają to do siebie, że są zazwyczaj nudne. Po tych wszystkich rodzinnych obiadkach i spacerach zasiadłem w końcu przed komputerem i napatoczyłem się w odmętach internetu na coś ciekawego, co warte jest opublikowania.

Może i to wideo nie jest nowe, bo zostało opublikowane 11 listopada 2014 roku, ale i tak warto je rozpowszechnić. Na filmie opublikowanym w serwisie YouTube widać, jak trzech mężczyzn próbuje załadować na lawetę 3-drzwiowe Renault 19. Najciekawsze jest to, że zamiast wyciągarki, której zabrakło na zabudowie autolawety, pomysłowi panowie wykorzystują do tego zadania Mercedesa MB100.

Reklama

Zobacz też: Fiat 500 zaparkowany w busie – laweciarz mistrzem załadunku

Co prawda nie do końca udaje się wepchnąć „Renówkę” na najazd, więc ostatnie kilkadziesiąt centymetrów osobówka pokonuje dzięki ściąganięciu pasów transportowych!

Oczywiście można się śmiać z laweciarzy, którzy nie mają na zabudowie chociażby ręcznej wyciągarki, ale ostatecznie Polacy znani są na całym świecie z niekonwencjonalnego rozwiązywania problemów…

Źródło zdjęcia: YouTube/colinSTi

Podziel się: