Reklama

Tragiczny wypadek na zjeździe z A1 – nie żyją 2 osoby z Jumpera

Tragiczny wypadek na zjeździe z A1 – nie żyją 2 osoby z Jumpera

We wtorkowy poranek doszło do tragicznego wypadku na zjeździe z A1 w Czekanowie. Niestety, nie żyją 2 osoby jadące Citroenem Jumperem.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach, do wypadku doszło we wtorek 2 kwietnia na zjeździe z autostrady A1 w Czekanowie (woj. śląskie).

Według ustaleń służb około godziny 6.00 nad ranem w Czekanowie na zjeździe z autostrady A1 w kierunku Łodzi (Zabrze-Zachód) doszło do zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniosły 2 osoby.

Reklama

Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn minibus po zjechaniu z „A1-ki” uderzył w bariery energochłonne. Citroenem Jumperem podróżowało łącznie 7 mężczyzn.

Tarnogórscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają teraz przyczyny oraz okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na zjeździe z autostrady A1 w Czekanowie.

Niestety, dwóch mieszkańców województwa świętokrzyskiego w wieku 63 i 57 lat poniosło śmierć na miejscu, a pozostali w wieku 23-71 lat trafili do szpitali.

Na miejscu przez kilka godzin trwały czynności ratunkowo-porządkowe oraz czynności nadzorowane pod nadzorem prokuratora. Zjazd z autostrady został całkowicie zablokowany a utrudnienia w tym miejscu przywrócono dopiero o godzinie 12:00.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + 14 =