Zmiana dealera Mercedesa we Wrocławiu i w Lesznie

Zmiana dealera Mercedesa we Wrocławiu i w Lesznie

Od 1 stycznia 2016 roku nastąpiła zmiana dealera Mercedesa we Wrocławiu i w Lesznie. Teraz za sprzedaż i serwis dostawczaków odpowiada firma Duda-Cars SA.

Dotychczas te obydwa punkty – wchodzące w autoryzowaną sieć dealerską Mercedes-Benz, Mercedes-AMG i smart – obsługiwane były przez firmę Frączak Sp. z. o.o. Obecnie przedstawicielem marki w regionie Dolnego Śląska i Wielkopolski jest Duda-Cars SA, firma która już od 10 lat prowadzi sieć dealerską Mercedesa w Poznaniu.

– To dla nas kolejny ważny krok w rozwoju i etap w historii budowanej od podstaw firmy. Po  latach doświadczeń w Poznaniu, podczas których zdobyliśmy wiele krajowych i międzynarodowych wyróżnień, stajemy się przedsiębiorstwem wieloobiektowym, oferującym bogaty zakres usług i produktów – powiedział Marcin Duda, prezes zarządu Duda-Cars SA.

Reklama

Zobacz też: Test Mercedes Sprinter 316 CDI – Furgon klasy premium (wideo, zdjęcia)

Co ta zmiana oznacza dla dotychczasowych i przyszłych klientów punktów dealerskich we Wrocławiu i Lesznie? Nie zmieni się ani lokalizacja salonów, ani kadra, bo klienci obsługiwani mają być przez dotychczasowych pracowników, jednak na jeszcze wyższym poziomie.

 

Podziel się: