Reklama
stats

3-osiowy Volkswagen T4 jako limuzyna do kupienia na ebay.de

3-osiowy Volkswagen T4 jako limuzyna do kupienia na ebay.de

Jeżeli jesteś fanem VW T4 i masz niedługo ślub? Mam dla Ciebie idealny wóz na wieczór kawalerski! To 3-osiowy Volkswagen T4 w roli luksusowej limuzyny.

Biały Lincoln Town Car, czy nieproporcjonalnie przedłużony Hummer nie wzbudzają już zachwytu na ulicy, a dla niektórych to wręcz synonim obciachu i złego stylu.

No dobra, a co jeśli jesteś wielkim fanem „Teczek”? To czym podjedziesz na swój wieczór kawalerski czy ślub?

Reklama

Ano właśnie! I teraz jest okazja by zakupić lub tylko wynająć („tylko” 150 euro za godzinę!) 3-osiowego VW T4 w roli reprezentacyjnej limuzyny.

Na niemieckim serwisie ebay.de pojawiła się bowiem  oferta sprzedaży srebrnej „T4-ki” z 2000 roku. Bazująca na wersji Multivan limuzyna przebudowana została na luksusową 3-osiową limuzynę w 2010 roku.

Zobacz też: VW T4 z Renault 4 na dachu – oryginalny kamper na niemieckiej A7
We wnętrzu zamontowano duży telewizor, odtwarzacz DVD czy rozbudowany system audio a ponadto pasażerowie mogą korzystać z mini-baru wyposażonego w zestaw szklanek i lampek do szampana.

Może wnętrze i dobrze wyposażone, ale stylistyka już nieco trąca myszką…

Ppod maską Multivana pracuje silnik 2.5 TDI o mocy 151 KM, który – jak wynika z ogłoszenia – ma tylko 165 000 nalotu.

Jeżeli ktoś jednak nie che wynająć a zakupić widocznego na zdjęciach Volkswagena, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Cena? 28 000 euro, czyli jakieś 120 000 złotych. No, ale szybko ta inwestycja powinna się zwrócić, skoro za godzinę wynajmu można brać ponad 600 złotych 😉

Źródło zdjęć: ebay.de

Podziel się: