Reklama

Agresywny kierowca VW LT pobił kierowcę Audi i wyrzucił mu kluczki

Agresywny kierowca VW LT pobił kierowcę Audi i wyrzucił mu kluczki

Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 7 w Wólce Kosowskiej pod Warszawą. Agresywny kierowca VW LT pobił kierowcę Audi i wyrzucił mu kluczki.

Na nagraniu, które zostało zarejestrowane w niedzielę 13 maja przez świadka całego zdarzenia dokładnie widać, jak biały furgon zajeżdża na skrzyżowaniu drogę osobówce, a potem kierowca Volkswagena LT dobiega do drzwi Audi A4 i po ich otwarciu uderza kilkukrotnie mężczyznę.

Zobacz też: Kierowca Sprintera i osobówki pokłócili się przez CB radio – obaj zginęli

Reklama

Nadpobudliwy kierowca „LT-ka” wyrwał też kluczyk ze stacyjki osobówki i wyrzucił je na drogę po czym odjechał w stronę Warszawy.

Oglądając nagrany przez świadka całego zdarzenia film, można podejrzewać, że jadący furgonem „wymierzył sprawiedliwość” kierowcy Audi, który prawdopodobnie zajechał mu wcześniej drogę (okolice 15 sekunda na filmie).

Czy jednak pobicie wraz z uruchomieniem innego samochodu na „krajówce” do właściwe zachowanie, jakie przystoi komukolwiek?

Zdecydowanie nie! Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla pana z „blaszki” na numerach rejestracyjnych z powiatu radomskiego. Zajechał ktoś drogę? OK, normalny kierowca mrugnie „długimi”, nawet użyje klaksonu… Ale żeby wymierzać samosąd na drodze?

Źródło zdjęcia: YouTube/RJP Rejestrator Jazdy Polskiej

Podziel się: