Reklama

Czołowe zderzenie Sharana i VW LT na DK 73. Nie żyją 3 osoby

Czołowe zderzenie Sharana i VW LT na DK 73. Nie żyją 3 osoby

W środową nocy doszło do czołowego zderzenie Volkswagena Sharana i Volkswagena LT na DK 73. Niestety, nie żyją 3 osoby jadące osobówką.

Według ustaleń Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej do zdarzenia doszło w środę 21 czerwca na 30. kilometrze drogi krajowej nr 73.

Około godziny 3:30 w nocy na obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej (woj. małopolskie) doszło do czołowego zderzenia jadącego w kierunku Tarnowa osobowego VW Sharana oraz dostawczego VW LT jadącego w stronę Szczucina.

Reklama

W wyniku wypadku ranny został też kierujący dostawczym Volkswagenem LT, który przewieziony został do szpitala.

Sharanem podróżowało 4 obywateli Rumunii, ale pomimo podjętych działań reanimacyjnych 45-letni mężczyzna oraz 35-letnia kobieta zmarli na miejscu wypadku. Pozostałe 2 osoby z osobówki trafiły do szpitala, ale niestety tam zmarł kolejny obywatel Rumunii.

Do szpitala przewieziony został także siedział mieszkaniec powiatu dąbrowskiego prowadzący dostawczego „LT-ka”.

Już wiadomo, ze obaj kierujący byli trzeźwi. Po wypadku śledczy zabezpieczyli samochody biorące udział w wypadku. Teraz policjanci dąbrowskiej „drogówki” wraz z grupą dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora będą ustalać szczegółowy przebieg oraz przyczyny tej tragedii. Na miejsce wypadku wezwano też biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Źródło zdjęć: Policuja

Podziel się: