Reklama

Dach z zabudowy kontenerowej busa na A1. Uszkodzone 2 auta

Dach z zabudowy kontenerowej busa na A1. Uszkodzone 2 auta

Ktoś z Was nie zgubił dachu z zabudowy kontenerowej swojego busa na niemieckiej A1 w okolicach Osnabrück? Uszkodzone zostały 2 inne auta…

W czwartek 4 maja funkcjonariusze „drogówki” z Osnabrück w Dolnej Saksonii otrzymali około godziny 7:30 rano zgłoszenie o występującym zagrożeniu na autostradzie A1.

Przybyły na wskazane miejsce patrol potwierdził między, że na odcinku pomiędzy Bramsche a Osnabrück-Nord na środku trzech pasów znajdował się obiekt o wymiarach około 4,25 x 2,2 m. Niemieccy policjanci wydedukowali, że to część zabudowy pochodząca z elementu lekkiego auta użytkowego.

Reklama

Niestety, leżący na „A1-ce” dach kontenera spowodował dwie – na szczęście niegroźne dla ludzi – kolizje.

W jednym przypadku kierowca Forda Transita nie były już w stanie ominąć przeszkody, przez co doszło do kolizji w wyniku czego uszkodzona została opona. Z kolei w drugim aucie, dokładnie Seacie Leonie, leżące na autostradzie poszycie dachu kontenera uszkodziło podwozie.

Teraz niemieccy policjanci poszukują kierowcy, która zgubiła wspomnianą część zabudowy apelując przy okazji o pomóc w ustaleniu sprawcy tej niebezpiecznej sytuacji. Jeżeli zatem ktoś z Was ma informacje na temat pojazdu, który doprowadził do uszkodzenia obu wspomnianych wyżej pojazdów, może skontaktować się z funkcjonariuszami z Osnabrück pod numerem telefonu 0541/327-2515.

Źródło zdjęcia: Polizei

Podziel się: