Fiat Cinquecento pick-up do kupienia za 5 000 złotych

Fiat Cinquecento pick-up do kupienia za 5 000 złotych

Po raz w serwisie olx.pl pojawiło ciekawe auto. Tym razem to żółty Fiat Cinquecento pick-up, którego wyceniono tylko na 5 000 złotych.

Oryginalnych konstrukcji, które powstały gdzieś w garażach pokazywałem już kilka. Był już Hot Rod z silnikiem od Żuka, UAZ 469 z karoserią od Poloneza Trucka. Było też już Seicento ze skrzynią ładunkową zamiast tylnych siedzeń i oryginalnego bagażnika.

Zobacz też: Fiat Seicento pick-up do kupienia za 2 000 złotych

Reklama

Tym razem w serwisie olx.pl pojawił się Fiat Cinquecento z 1996 roku, który przebudowano na pick-upa.

Żółty lakier nadwozia, czarne alufelgi no i najmocniejszy z gamy silnik 1.1/54 KM od razu zdradzają sportowe inspiracje autorów tego projektu.

Co prawda w 1992 roku Pininfarina – włoskie studio projektowe – zaprezentowało koncepcyjne Cinquecento z nadwoziem pick-up, ale skończyło się na jednym egzemplarzu, który, co ciekawe – posiadało napęd 4×4.

W przypadku żółtego Fiacika, napęd przekazywany jest tylko na przednią oś, ale za cena takiego unikatowego „Ciniasa” z powiatu gorlickiego (województwo małopolskie) to tylko 5 000 złotych. Cena nie odstrasza, jeżeli ktoś będzie chętny na takie niepowtarzalnego Fiata Cinquecento pick-up, to link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: