Reklama

Fiat Ducato L4H2 z zabudową ładowni i składanym łóżkiem od BFZ

Fiat Ducato L4H2 z zabudową ładowni i składanym łóżkiem od BFZ

„Blaszka” na dalekie trasy? Czemu nie! Przykładem niech będzie Fiat Ducato L4H2 z zabudową ładowni, składanym łóżkiem i Webasto od BFZ FURGON.

Bolesławiecka Fabryka Zabudów zajmuje się projektowaniem a także produkcją aluminiowych zabudów dla autolawet z dopuszczalną masą całkowitą od 3,5 do 5 ton.

Zobacz też: Test: Fiat Ducato 2.3 Multijet2 – 180 KM bez AdBlue (wideo, zdjęcia)

Reklama

Oprócz nadwozi do transportu samochodów bolesławiecka firma zajmuje się także zabudowami furgonów.

Jedną z ostatnich realizacji marki BFZ FURGON jest Fiat Ducato w wersji L4H2, który otrzymał m.in. ochronną sklejkę o grubości 5 milimetrów, która dba o zabezpieczenie ścian przestrzeni ładunkowej.

Co ważne, podłoga wykończona techniką CNC z jednego elementu jest trwała, a dzięki temu, że nie ma na niej łączeń, można o wiele łatwiej przesuwać po niej ładunki.

Ponadto prezentowany Dukat otrzymał składane łóżko o rozmiarach 1 650 mm x 800 mm, które utrzyma ważącego nawet 120-kilogramów kierowcę!

Do tego sama jego waga to tylko 35 kilogramów, a więc o wiele mniej niż najlżejsza nawet „kurnik” w typowych zabudowach na trasy międzynarodowe.

Warto też dodać, że pod rozłożonym łóżkiem pozostaje prawie 1020 mm wysokości, a w stanie złożonym leżanka zabiera tylko około 10 cm przestrzeni ładunkowej.

Zobacz też: Rejestracje nowych pojazdów dostawczych – listopad 2017

Oprócz zabudowy ścian i podłogi oraz zamontowania łóżka widoczny na zdjęciach Fiat Ducato otrzymał również ogrzewanie postojowe Webasto, które przyda się na pauzie przede wszystkim przy niższych temperaturach.

Wszyscy zainteresowani taką adaptacją „blaszki” mogą kontaktować się z działem handlowym BFZ FURGON wysyłając zapytanie na adres info@bfz.pl.

Źródło zdjęć: BFZ

Podziel się: