Reklama

Ford Transit wbił Hyundaia pod naczepę na DK 31

Ford Transit wbił Hyundaia pod naczepę na DK 31

Dostawczy Ford Transit wbił osobowego Hyundaia pod naczepę na DK 31, po czym doszło do pożaru. Na miejscu zmarł kierowca osobówki.

W poniedziałek 26 kwietnia około godziny 7:00 rano doszło do tragicznego wypadku na odcinku pomiędzy Górzycą a Kostrzynem nad Odrą.

Na 115. kilometrze drogi krajowej nr 31 kierowca 40-tonowego zestawu zaczął gwałtownie hamować przed osobowym Volkswagenem, który stanął na prostym odcinku drogi.

Reklama

Prowadzący ciągnik siodłowy uniknął zderzenia, jednak w tył naczepy, w której przewożono palety, najechał osobowy Hyundai a w niego uderzył Ford Transit.

Zobacz też: Polski bus wbił się pod naczepę na niemieckiej A2 – kierowca zmarł

W wyniku zderzenia doszło do pożaru. W wypadku na miejscu zmarł prowadzący Hyundaia. Przybyłe na miejsce służby udzieliły pomocy innym uczestnikom zdarzenia, ale nie wymagali oni hospitalizacji.

W Górzycy i Kostrzynie nad Odrą zorganizowano objazdy, aby inni podróżni mogli ominąć ten odcinek drogi i sprawnie dotrzeć do celu. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności i dokładny przebieg tego tragicznego zdarzenia.

Źródło zdjęć: Policja, PSP w Słubicach

Podziel się: