Reklama

Furgon bez karoserii i tylnych świateł – zdjęcia od Rafała

Furgon bez karoserii i tylnych świateł – zdjęcia od Rafała

Czasami myślisz, że widziałeś już wszystko, a tu nagle! Furgon bez karoserii i tylnych świateł – zdjęcia od Rafała, który spotkał tego „obrzyna” w Sosnowcu.

Ledwo co opublikowałem dzisiaj zdjęcia Michała z Renault Trafic z zamontowaną z tyłu przyczepą kempingową, a Czytelnik Rafał podesłał taką oto petardę!

Zobacz też: Ciekawy kamper na podwoziu Renault Trafic – zdjęcia od Michała

Reklama

Rafał jadąc po godzinie 13:00 we wtorek 28 sierpnia  przez Sosnowiec napotkał coś, co kiedyś było prawdopodobnie furgonem.

Widoczna na zdjęciach „blaszka” – a w zasadzie to co z niej zostało – wygląda jakby to była platforma do zabudowy.

Tylko, że platforma do zabudowy powinna mieć fabrycznie tylne światła a ten „obrzyn” żadnych lamp zespolonych z tyłu nie miał.

Brak sporej części karoserii, ściany grodziowej oddzielającej kabinę od ładowni nie było przeszkodą dla kierowcy oraz pasażera tego dostawczaka, aby wyjechać nim na publiczną drogę (Master II, Movano A lub Nissan Interstar). Ale w sumie tablica rejestracyjna z Jaworzna była jakoś zamontowana!

Nie jestem do końca przekonany, czy samochód ten przejdzie wieloetapowe badania homologacyjne zanim wyjedzie na drogi już jako tzw. pojazd skompletowany 😉

EDIT: po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że może też być i platforma do zabudowy (po zdjęciu tejże zabudowy), ale to i tak nie usprawiedliwia braku tylnych lamp!

Źródło zdjęć: Rafał

Podziel się: