Peugeot Boxer przewożony Fiatem Ducato – zdjęcie od Michała

Peugeot Boxer przewożony Fiatem Ducato – zdjęcie od Michała

Niby nic specjalnego, a jednak rzuca się w oczy! Peugeot Boxer przewożony Fiatem Ducato zauważony został na krajowej „siódemce” przez Czytelnika Michała.

Trzeba przyznać, że przeładowane autolawety do 3,5 tony to tak powszechna sprawa, że już nikogo nie dziwią Audi A8 przewożone Sprinterem 316 czy Passaty B5 w kombi na najeździe Iveco 35C14.

Zobacz też: Kabina sypialna pod lawetę na podwoziu Craftera – nowość Spojkar

Reklama

Nieco inaczej jest w przypadku, kiedy na najeździe Dukata znajdzie się jego odpowiednik. I właśnie taką sytuację uwiecznił na zdjęciu jadący S7 jeden z Czytelników portalu dostawczakiem.pl.

W piątek 17 sierpnia przed południem Michał, wyjeżdżając z Warszawy w stronę Janek, uwiecznił jak autolaweta na podwoziu Fiata Ducato przewoziła na najeździe leciwego już Peugeota Boxera X230.

Jak informuje Michał wiozący „blaszkę” Dukat mocno zwolnił wjeżdżając na wiadukt, co może świadczyć, że nie była to sama karoseria na kołach. Warto jednak zwrócić uwagę na zabezpieczone pasem przesuwne drzwi furgonu, które prawdopodobnie wypadły z prowadnic.

Nie wiem, czy do końca się zgadzało w tym przypadku DMC, ale pod względem zabezpieczenia przewożonego pojazdu pełna profeska!

Źródło zdjęcia: Michał

Podziel się: