Kabina sypialna pod lawetę na podwoziu Craftera – nowość Spojkar

Kabina sypialna pod lawetę na podwoziu Craftera – nowość Spojkar

To kolejne uzupełnienie oferty dla laweciarzy! Kabina sypialna pod lawetę na podwoziu Craftera – nowość firmy Spojkar na oficjalnych zdjęciach.

Spojkar, czołowy polski producent pakietów aerodynamicznych do samochodów dostawczych i ciężarowych zaprezentował kolejną nowość w swojej ofercie.

Zobacz też: Ford Transit z nowym podwoziem i większą o 200 kg ładownością

Reklama

Tym razem kabina sypialna dedykowana jest dla Volkswagena Craftera II generacji z zabudową przystosowaną do przewozu pojazdów – w przypadku prezentowanego pojazdu producentem najazdu jest firma Jegger z Gostynia.

Kabina sypialna nad zabudową dla nowego Craftera wyposażona została m.in. w uchylne okno dachowe, a w przedniej części znalazło się miejsce na spory schowek zabezpieczony trzema linkami.

Zobacz też: Nowa kabina sypialna Spojkar do lawet na bazie Renault Master

Poza leżanką w tylnej ścianie kabiny specjaliści ze Spojkara zamontowali okienko inspekcyjne, dzięki czemu kierowca może kontrolować to, co dzieje się z pojazdem przewożonym aktualnie na najeździe.

Jeżeli klient zdecyduje się też na ogrzewanie postojowe, to dłuższa pauza w takiej kabinie możliwa będzie nawet przy minusowych temperaturach.

Tak skonfigurowany Crafter prezentuje się naprawdę dobrze, ale trzeba pamiętać, że do jego napędu stosowana jest wyłącznie jednostka 2.0 TDI, której maksymalna moc to 177 KM i 410 Nm. W przypadku konkurencyjnego Mercedesa Sprintera W907/W910 w ofercie pozostał turbodiesel 3.0 V6 o mocy 190 KM i aż 440 Nm.

Źródło zdjęć: Spojkar

Podziel się: