Reklama

Jak ułatwić obsługę wagi samochodowej? Wybierz oprogramowanie wagowe, które poprawi Twój komfort pracy!

Jak ułatwić obsługę wagi samochodowej? Wybierz oprogramowanie wagowe, które poprawi Twój komfort pracy!

Obsługa wagi samochodowej może być zadaniem skomplikowanym i czasochłonnym. Gdy korzystasz z przestarzałego softu, przepalasz dziesiątki roboczogodzin w miesiącu. A przecież można ułatwić sobie życie i zainwestować w nowoczesne, sprawdzone oprogramowanie, które z pewnością świetnie sprawdzi się w biznesie, jakim zarządzasz!

Po co mi program do wagi samochodowej?

Reklama

Czy takie dedykowane aplikacje mają sens? Przecież kiedyś, gdy większość firm wciąż stawiała na tradycyjne, analogowe ważenie, nie trzeba było dodatkowo pobierać, instalować i pracować z żadnym dedykowanym softem, by poznać np. wagę europalety, jaką chcemy wysłać.

Od tamtych czasów wiele się zmieniło. Świat poszedł do przodu, a wraz z nim płynnie ewoluowały też dziesiątki branż, które transportują wybrane towary: od firm spedycyjnych, przez lokalne sieci kurierskie, aż po służby komunalne i działalności, które każdego dnia wysyłają dziesiątki TIR-ów od Hiszpanii, przez Włochy i Turcję, aż po Skandynawię. Dlaczego wybierają one oprogramowanie wagowe od GS Software?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta: ponieważ właściciele wszystkich tych przedsiębiorstw dokładnie przeanalizowali zalety, jakie daje im takie dedykowane oprogramowanie do wagi samochodowej. 

Skoro okazało się, że zalet jest o wiele więcej, niż znaków zapytania, firmy zainwestowały w taki software, by przyspieszyć szereg czynności wykonywanych w godzinach pracy, by zyskać więcej klientów, a więc i pieniędzy.

Co potrafi dobre oprogramowanie do wagi samochodowej?

Kluczowa jest jedna zasada: im więcej użytecznych rozwiązań, tym lepiej. Można tu wskazać na przykład na różne rodzaje ważeń. Różne firmy podchodzą do tej kwestii na wiele sposobów. 

Oprogramowanie od GS Software wychodzi naprzeciw tym wszystkim oczekiwaniom i wspiera ważenia:

  • pojedyncze,
  • podwójne,
  • wielokrotne,
  • usługowe,
  • złożone,
  • na sztuki,
  • z ręki,
  • na wadze paletowej. 

Dobre oprogramowanie do wagi samochodowej to jednak nie tylko zaawansowane tryby ważenia. Ważne jest, aby aplikacja zapewniała 100% stabilnego działania, przez cały czas, niezależnie od zgromadzonych danych. 

Dobrze byłoby też, gdyby narzędzie zapewniało łatwy dostęp do listy wykonywanych ważeń, a także oferowało tryb podglądu i/lub wydruku kwitów z poziomu aplikacji. Menedżerowie oraz kierownicy magazynów z pewnością docenią rozbudowany tryb generowania raportów, dzięki któremu będzie można szybko oszacować, jakie są najpopularniejsze kierunki, uśrednione wagi ładunków czy destynacje. Wszystkie te informacje pomogą w jeszcze lepszym zarządzaniu przedsiębiorstwem w przyszłości.

Przyda się też eksport listy ważeń do pliku w formacie .csv, darmowe aktualizacje w pierwszym roku korzystania z aplikacji oraz możliwość nieodpłatnego upgrade’u do wyższej wersji softu.

Warto docenić też to oprogramowanie, które łączy tak rozbudowane funkcje z wysoką intuicyjnością obsługi. W każdej firmie czas ma znaczenie – im mniej roboczogodzin pracownik będzie musiał spędzać na poszukiwaniu konkretnych modułów w zaawansowanych ustawieniach aplikacji, tym szybciej wykona swoją pracę i będzie mógł skupić się na kolejnych czynnościach. 

Dobrze byłoby też, gdyby aplikacja wagowa, z której chcesz skorzystać, współpracowała z możliwie jak największą liczbą mierników. Znacznie zwiększa to szanse na to, że soft będzie kompatybilny z urządzeniem, z którego korzystasz w firmie. 

Gdyby jednak okazało się, że wybrany miernik nie jest oficjalnie wspierany, to z pewnością docenisz ofertę GS Software – firma za darmo, w cenie zakupu aplikacji, doda go do listy wspieranych urządzeń!

Artykuł sponsorowany

Podziel się: