Reklama

Kampania przywoławcza Sprintera W906 – w Polsce akcja dla 75 aut

Kampania przywoławcza Sprintera W906 – w Polsce akcja dla 75 aut

Tym razem przedstawiciele Mercedes-Benz Polska poinformowali o kampanii przywoławczej dla modelu Sprinter W906 – w Polsce akcją objęto 75 aut.

Ostatnio pisałem o Vito i V-klasie z typoszeregu W447, których właściciele są wzywani do serwisu z powodu ryzyka niekontrolowanego wybuchu airbagów lub brak ich odpowiedniej reakcji podczas zderzenia.

Zobacz też: Vito i V-klasa W447 – ryzyko niekontrolowanego wybuchu airbagów

Reklama

W przypadku Sprinterów II generacji (typoszereg W906) wyprodukowanych w Niemczech chodzi o nieprawidłowo przeprowadzony proces spawania ściany grodziowej w obszarze zawiasów drzwi kierowcy oraz drzwi pasażera przy słupku A.

W wyniku tych błędów w trakcie produkcji istnieje ryzyko, że w razie kolizji może dojść do nieprzewidzianego zachowania się drzwi lub karoserii w tym obszarze, a w konsekwencji kierowca czy pasażer mogą odnieść obrażenia.

Właściciele 75 samochodów, których lista numerów VIN znajduje się TUTAJ, będą informowani o prowadzonej kampanii oraz konieczności zgłoszenia się do autoryzowanych stacji serwisowych w celu wyeliminowania wady produkcyjnej.

Wszystkich informacji związanych z akcją serwisową Sprintera W906 udziela Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa) pod numerem infolinii 00 800 9 777 7777 lub tel. 22 354 40 01.

Źródło zdjęcia: Mercedes-Benz

Podziel się: