Reklama

Kamper dla 4 osób na bazie Toyoty Hilux z zabudową D.A.C.

Kamper dla 4 osób na bazie Toyoty Hilux z zabudową D.A.C.

Czy da się połączyć zamiłowanie do off-roadu i rodzinny wypoczynek? Kamper dla 4 osób na bazie Toyoty Hilux z zabudową D.A.C. udowadnia, że jak najbardziej!

Producent z podkieleckiego Sukowa ma w swojej ofercie nie tylko izotermy, kontenery, zabudowy skrzyniowe czy przyczepy, ale także przystosowuje pick-upy do roli kamperów.

Zobacz też: Rolowana tylna plandeka D.A.C. – usprawnienie w miejskiej dystrybucji

Reklama

Tym razem taką ciekawą adaptacje specjaliści z D.A.C. wykonali na Toyocie Hilux.

Wykonana z laminatu i wypełniona w środku izolacją piankową zabudowa oferuje 4 miejsca do spania.

Po zdjęciu materacy mamy do dyspozycji sporą ilość miejsca, a dzięki otwieranemu dachowi z moskitierą można np. przyrządzić posiłek w środku na stojąco.

A skoro już mowa o posiłkach, to wszystkie 4 osoby mogą wspólnie zjeść przy wyjmowanym stoliku, który można szybko zdemontować i schować w skrzyni nad zbiornikiem z wodą.

Zobacz też: Skoda Felicia Pick-up z silnikiem 320 KM wystawiona na otomoto.pl

Do tego w środku znalazło się też miejsce na zabudowaną lodówkę wraz z kuchenką i zlewem.

Ponadto Hilux z zabudową kamperową D.A.C. posiada zewnętrzny prysznic wraz z przyłączem wody oraz gniazdem do podpięcia zewnętrznego zasilania prądem.

Aby w cieniu przed autem można było wypić kawę lub herbatę zamontowana została markiza zewnętrzna, a w tylnej części zabudowy znalazło się miejsce na zamykaną kluczem skrzynię oraz łatwo dostępne koło zapasowe.

Co ważne, zamontowana na pace zabudowa D.A.C. nie ogranicza w żaden sposób właściwości terenowych pojazdu, a w chłodniejsze noce przyda się ogrzewanie postojowe Webasto.

Źródło zdjęć: D.A.C.

 

Podziel się: