Skoda Felicia Pick-up z silnikiem 320 KM wystawiona na otomoto.pl

Skoda Felicia Pick-up z silnikiem 320 KM wystawiona na otomoto.pl

Kto powiedział, że samochody użytkowe są wolne? Skoda Felicia Pick-up z silnikiem 320 KM wystawiona została na sprzedaż w serwisie otomoto.pl.

Czeski pick-up, który jest wystawiony na sprzedaż sprowadzony został do Polski 2 lata temu z Niemiec. Plan był taki, że będzie służyć przy warsztacie i wozić części, ale… No właśnie 🙂 Chyba coś poszło nie do końca zgodnie z pierwotnym planem!

Zobacz też: Skoda Felicia Van Plus napotkana przypadkiem w Bieszczadach

Reklama

Pod maskę Skody trafiła turbodoładowana benzynowa jednostka 1.8 T o mocy 150 KM, która po naprawdę sporych modyfikacjach uzyskuje imponującą wartość 320 KM.

I co ciekawe, sprzedający zapewnia, że wystarczy wymienić kilka podzespołów (m.in. jeszcze wydajniejsze turbo czy kute tłoki), aby uzyskać moce powyżej 400 KM… A to wszystko w ważącym poniżej 1 000 kg samochodzie!

Zobacz też: Używany: Citroën Jumper 230 2.5 D – Ruda tańczy jak szalona (zdjęcia)

Poza tym czeski pick-up otrzymał poszerzane nadkola, ładny perłowy lakier, czy sprężyny obniżające Felicję o 40 mm.

Z innych ciekawych detali można by wspomnieć o końcówce zmodyfikowanego układu wydechowego, która wychodzi spod auta przy tylnym lewym kole. No i do tego te dekle na „stalówkach”!

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tym pojazdem lub chciałby obejrzeć więcej zdjęć, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: