Reklama

Peugeotem Boxerem potrącił rowerzystę i uciekł – zobacz film

Peugeotem Boxerem potrącił rowerzystę i uciekł – zobacz film

Policjanci z Tarnowskich Gór szukają kierowcy, który 2 czerwca 2020 roku Peugeotem Boxerem potrącił rowerzystę i uciekł – zobacz film.

Do zdarzenia doszło we wtorek 2 czerwca ubiegłego roku na ulicy Gliwickiej w Czekanowie około godziny około 16.55. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach zabezpieczyli nagranie wideo, na którym widać moment potrącenia 66-letniego rowerzysty przez Peugeota Boxera L3H2 (model sprzed faceliftingu, czyli w grę wchodzą roczniki 1994-2002).

Zobacz też: Używany: Citroën Jumper 230 2.5 D – Ruda tańczy jak szalona (zdjęcia)

Reklama

Na nagraniu zarejestrowano jak jadący w stronę Tarnowskich Gór kierowca zatrzymuje się, aby najprawdopodobniej zabrać z miejsca wypadku urwane prawe lusterko.

Prowadzący dostawczaka nie udzielił pomocy potrąconemu rowerzyście, który w październiku 2020 roku, po długich pobytach w szpitalach zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Z policjantami prowadzącymi sprawę można skontaktować się osobiście lub telefonicznie. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach mieści się przy ul. Bytomskiej 6, Wydział Kryminalny, pokój 304, tel. 47 85 34 382. Telefon do dyżurnego jednostki 47 85 34 255 czynny całą dobę.

Źródło zdjęć i filmu: Policja

Podziel się: