Reklama
stats

Citroën Jumper ze skrzynią na 12 europalet do kupienia na olx.pl

Citroën Jumper ze skrzynią na 12 europalet do kupienia na olx.pl

Czytelnik Michał podesłał link do „244-ki” z nietypową zabudową. Citroën Jumper ze skrzynią na 12 europalet wyceniony został na 14 999 zł netto.

Muszę przyznać, że oferowany do sprzedaży Jumper z 2005 roku to bardzo ciekawa sztuka. Po pierwsze pod maską tego pojazdu pracuje trwały i zarazem dynamiczny silnik 2.8 HDi o mocy 146 KM konstrukcji Iveco.

Do tego Jumper z typoszeregu 244 z tzw. kurnikiem na dachu to też mało spotykany widok na parkingach. No, ale najciekawsza jest w tym wypadku zabudowa skrzyniowa z plandeką, która pomieści 12 europalet!

Reklama

Zobacz też: Używany: Citroën Jumper 230 2.5 D – Ruda tańczy jak szalona (zdjęcia)

Najczęściej spotykanymi pojazdami do 12 EP były Iveco Daily a ostatnio też i Renault Master. Ale bliźniak Fiata Ducato i Peugeota Boxera z ładownią na 12 europalet? Czegoś takiego jeszcze nie widziałem!

W każdym razie sprzedający deklaruje, że ten dostawczak przystosowany do jazdy po trasach międzynarodowych ma aż 1 450 kg ładowności. Wśród elementów wyposażenia dedykowanego do transportu dalekobieżnego wymienić też można ogrzewanie postojowe.

Wyceniony na 14 999 zł netto Citroën Jumper ze skrzynią na 12 europalet pochodzić ma podobno z polskiej sieci dealerskiej i przez ostatnie 13 lat miał przejechać tylko 274 000 kilometrów… Jakby nie liczyć wychodzi nieco ponad 21 000 km „nalotu” rocznie. Zastanawiające, ale może to jednak super okazja jest 😉

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim Jumperem na 12 EP, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

zabudowa na 12 EP

Podziel się: