Reklama

Kierowca BMW uderzył w Peugeota Experta – miał ponad 4 promile

Kierowca BMW uderzył w Peugeota Experta – miał ponad 4 promile

W poniedziałek 14 października pod Rzeworskiem kierowca BMW uderzył w Peugeota Experta – miał ponad 4 promile i odjechał z miejsca kolizji.

Do zdarzenia doszło przed godziną 12:00 w miejscowości Żurawiczki pod Przeworskiem (woj. podkarpackie). Dyżurny komendy powiatowej odebrał zgłoszenie dotyczące kolizji spowodowanej przez BMW.

Kierowca osobówki podczas wymijania się z służącym do transportu medycznego m.in. osób niepełnosprawnych Peugeotem Expertem uderzył w lewy bok minibusa po czym odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku pobliskiej wsi Urzejowice.

Reklama

Zobacz też: Kompletnie pijany jechał przeładowanym busem – 1,5‰ i 8 ton

Dzięki pomocy świadków policjanci szybko ustalili kierowcę BMW i podjechali do jego miejsca zamieszkania. Przed domem stał zaparkowany samochód z widocznymi uszkodzeniami świadczącymi o lolizji z innym pojazdem.

Po badaniu trzeźwości 27-latka okazało się, że miał on ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Pijany kierowca BMW zatrzymany i doprowadzony do komendy.

Teraz mężczyzna będzie odpowiadać przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się: