Pod Poznaniem drzewo przygniotło jadącego Peugeota Experta

Pod Poznaniem drzewo przygniotło jadącego Peugeota Experta

W wyniku gwałtownej burzy pod Poznaniem przydrożne drzewo przygniotło jadącego drogą Peugeota Experta. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

W miniony weekend przez województwo wielkopolskie przechodził front burzowy a gwałtowny wiatr i silne opady spowodowały wiele groźnych sytuacji na drogach.

O niebywałym szczęściu może mówić kierowca dostawczego Peugeota Experta, który w sobotę 26 sierpnia jechał przez miejscowość Śródka w powiecie poznańskim.

Reklama

Do bardzo groźnej sytuacji związanej z silnym wiatrem, które przygniotło do jezdni dostawczego Peugeota doszło w wielkopolskiej Śródce.

W wyniku nawałnicy około godziny 16:20 doszło do przewrócenia się tam drzewa, które przygniotło przejeżdżającego akurat obok dostawczaka. Na szczęście konar uderzył w tylną część pojazdu i nikomu nic się nie stało.

Przybyły na miejsce jednostki OSP Krzyżowniki-Śródka, OSP Gowarzewo i OSP Kleszczewo poza zabezpieczeniem terenu przystąpiły do przecięcia drzewa, aby usunąć uszkodzone aut z drogi.

Na miejscy pojawiła się też policja oraz pogotowie energetyczne i pogotowie ratunkowe, które na wszelki wypadek przebadało kierowcę furgonu.

Źródło zdjęć: OSP Krzyżowniki-Śródka

Podziel się: