Kierowca Jumpera wjechał w naczepę – zmarł pasażer busa

Kierowca Jumpera wjechał w naczepę – zmarł pasażer busa

Pod Tuszynem (woj. łódzkie) Citroen Jumper wjechał w tył naczepy. Niestety, w wyniku tego wypadku zmarła 1 osoba a 4 zostało ranne.

Przewożący 6 osób Citroen Jumper najechał na tył naczepy. W wyniku wypadku śmierć poniosła 1 osoba a 4 trafiły do szpitali.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek 11 kwietnia około godziny 6:30 rano na 334. kilometrze autostrady A1 w kierunku Łodzi.

Według policyjnych ustaleń na odcinku pomiędzy węzłami Tuszyn i Łódź Południ 35-latek prowadzący Citroen Jumpera najechał na tył naczepy podpiętej pod ciągnik siodłowy marki DAF. W wyniku tego wypadku śmierć na miejscu poniósł 43-latek podróżujący brygadówką a 4 inne osoby podróżujące Jumperem, w tym i kierowca, wymagały hospitalizacji.

Reklama

Autostrada A1 w kierunku Gdańska była zablokowana przez kilka godziny.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu ustalili, że 40-latek z DAF-a był trzeźwy, ale pobrano od niego krew do dalszych badań.

a szczegóły tego tragicznego zdarzenia na „A1-ce” ustalać będą policjanci pod nadzorem prokuratora.

Na czas działań ratunkowych i porządkowych autostrada w kierunku Gdańska była zablokowana przez kilka godzin a służby wyznaczyły objazdy poprzez krajową „dwunastkę”.

Źródło zdjęć: Policja

.

Podziel się: