Reklama
stats

Mercedes Sprinter 907 jako kabriolet za 490 770 złotych

Mercedes Sprinter 907 jako kabriolet za 490 770 złotych

Na otomoto.pl do kupienia jest Mercedes Sprinter 907 jako kabriolet z ręcznie przesuwanym dachem za 490 770 złotych!

Czytelnik Norman po raz kolejny podesłał link do bardzo intrygującego ogłoszenia dotyczącego Sprintera.

Tym razem to 9-osobowy minibus z homologacją M1 z systemem ręcznie przesuwnych szyb, który zamienia tego Mercedesa – a dokładniej jego tylną część – w kabriolet. Chociaż może lepszym określeniem tego nadwozia byłoby jednak targa?

Reklama

Za przebudowę tej „907-ki” odpowiedzialna jest firma Bus Factory z Wejherowa. Nietypowy Sprinter otrzymał też antypoślizgową podłogę z PCV ze specjalnym systemem odprowadzającym wodę oraz łatwą do czyszczenia eko-skórę na siedzeniach, co przydać się może, kiedy dach i okna będą złożone.

Zobacz też: Sprinteromania 2021 – zlot Sprinterów 906-907 w Niechorzu

 Do tego fotele osadzone są na systemie szynowym, co ułatwia szybki montaż czy demontaż siedzeń do aktualnych potrzeb przewożonych osób.

Jak dla mnie taka realizacja wygląda bardzo dobrze i pewnie też jest odpowiednio przygotowana pod względem zapewnienia odpowiedniej sztywności całej konstrukcji. Na pewno chciałbym przejechać się takim kabrioletem na bazie Sprintera 316 CDI, nawet w roli pasażera!

Przyznam, że taki minibus byłby sporą atrakcją na różnego rodzaju eventach czy na typowo miejskich objazdach turystycznych. Na przykład przejażdżki np. po okolicach wokół Niechorza byłyby świetnym sposobem na także na promocję samej zabudowy, jak i firmy zabudowującej. Zwłaszcza, że II edycja Sprinteromanii już za niecały miesiąc 😉

Może ktoś akurat chciałby zainwestować blisko 500 000 złotych w cabrio na bazie Sprintera? jeżeli tak, to bezpośredni link do ogłoszenia, który można znaleźć TUTAJ.

Podziel się: