Reklama
stats

Mercedes Sprinter Jet Van od firmy Carlex Design

Mercedes Sprinter Jet Van od firmy Carlex Design

Skóra, alcantara, a nawet złoto – Mercedes Sprinter Jet Van to jedna z realizacji polskiej firmy Carlex Design.

Carlex Design to firma z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, która znana jest w całej Europie z unikalnych projektów i przebudowy wnętrz pojazdów. Jedną z realizacji śląskiego przedsiębiorstwa jest Mercedes Sprinter Jet Van.

Zobacz też: Niezwykła Toyota Tacoma od Carlex Design

Reklama

Przestrzeń pasażerska skład się z luksusowo wykończonych czterech foteli pokrytych 100-procentową naturalną skórą. Mogą być one wyposażone w 7-stopniową elektryczną regulację z masażem, a nawet funkcją ogrzewania i chłodzenia.

Poza tym we wnętrzu m.in. użyto egzotycznego drewna, a uchwyty na kubki (tzw. cup holdery) pokryte został 24-karatowym złotem.

Co ciekawe, aby zapewnić odpowiedni poziom prywatności przewożonym pasażerom w oknach zamontowano elektrycznie opuszczane rolety.

Zobacz też: Dostawczak to nie PKS – 21 budowlańców w 3-osobowym Sprinterze

Można też wspomnieć o rozbudowanym systemie audio kontrolowanym poprzez 10-calowe tablety oraz ekranach 3D zamontowanych na po obu stronach salonki.

Dodatkowe dwa fotele z przodu dla kierowcy i pasażera oddzielone są od salonki pełną ścianką działową z alcantary.

Materiałem tym obszyto też dolną część deski rozdzielczej, szeroki podłokietnik, czy wewnętrzną część koła kierownicy oraz mieszek drążka zmiany biegów.

Mercedes Sprinter Jet Van może też być na życzenie wyposażony w niezależny system klimatyzacji, który utrzymuje zaprogramowaną temperaturę wewnętrzną i stałe dba o doprowadzenie świeżego i zarazem oczyszczonego przez filtry z węglem aktywowanym powietrza do wnętrza pojazdu.

Źródło zdjęć: Carlex Design

Podziel się: