Reklama

Na A4 minibus uderzył w Boxera służby drogowej – 2 osoby nie żyją

Na A4 minibus uderzył w Boxera służby drogowej – 2 osoby nie żyją

W sobotę na autostradzie A4 minibus Renault Trafic uderzył w Peugeota Boxera służby drogowej. Niestety, 2 osoby nie żyją a 6 jest rannych.

Do tragicznego wypadku doszło na 233. kilometrze opolskiego odcinka „A4-ki” w kierunku Katowic.

Jak informuje lokalny portal prostozopolskiego.pl do tragicznego wypadku doszło w sobotę 10 grudnia na pasie „A4-ki” w stronę Katowic około godziny 8:40.

Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn pasażerskie Renault Trafic na raciborskich tablicach rejestracyjnych, którym podróżowało łącznie 8 osób uderzyło w Peugeota Boxera służby drogowej.

Reklama

W wyniku tego najechania 2 osoby zmarły a 6 zostało rannych – wszystkie z nich jechały busem wykorzystywanym do zarobkowego przewozu osób.

Według nieoficjalnych informacji na miejscu zmarł prowadzący minibusa. Nie udało się też po akcji reanimacyjnej uratować życia jednej pasażerek Trafica.

Jak widać na zdjęciu od Łukasza, opolski odcinek A4-ki został całkowicie zablokowany po wypadku.

Kolejne, niepotwierdzone oficjalnie informacje wskazują, że przyczyną najechania an drogowców montujących pętlę indykcyjną na autostradzie było zaśnięcie kierowcy Renault.

Na miejscu wypadku pojawił się prokurator, pod nadzorem, którego prowadzone były czynności dochodzeniowo-śledcze.

Na czas działania akcji ratunkowej autostrada A4 była całkowicie zablokowana. Wśród stojących w korku podróżnych był Czytelnik Łukasz, który podesłał zdjęcie ze swojego auta i potwierdził, że ruch przywrócono dopiero chwilę przed godziną 12:00.

Źródło zdjęć: prostozpopolskiego.pl, Łukasz

Podziel się:
1

Odpowiedzi

Napisz tu swoją opinię

  1. Piotrek

    Przejeżdżałem tam chwile po zdarzeniu. Jeden pas był przejezdny. Korek zaczął się robić bo większość kierowców musiała obejrzeć co się stało…

Komentarze zamknięte.