Reklama
stats

Na DK 10 Passat wjechał w Boxera. Nie żyje 1 osoba

Na DK 10 Passat wjechał w Boxera. Nie żyje 1 osoba

W poniedziałkową noc na DK 10 osobowy VW Passat wjechał w dostawczego Peugeota Boxera. Niestety, nie żyje 1 osoba.

W poniedziałek 4 grudnia doszło do tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej nr 10. Około godziny 4:10 w nocy w Dybowie nieopodal miejscowości Wielka Nieszawka (woj. kujawsko-pomorskie).

NA 297. kilometrze DK 10 jadący w stronę Bydgoszczy kierowca Volkswagena Passata z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się czołowo z dostawczym Peugeotem Boxerem.

Reklama

Zarówno 75-latek z osobówki, jak i 60-latek prowadzący busa zostali przetransportowani do szpitala, ale niestety pomimo wysiłków ratowników i lekarzy kierowca VW Passata zmarł.

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem VW Passata i Peugeota Boxera doszło na odcinku krajowej „dziesiątki” pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą.
W wyniku uderzenia Passata w dostawczego Boxera ranny został też kierowca busa, który przewieziony został do toruńskiego szpitala przez zespół karetki pogotowia.

Początkowo po wypadku trasa DK 10 została całkowicie zablokowana, a po pewnym czasie wprowadzono ruch wahadłowy. Niemniej przez około 4 godziny na tym odcinku krajowej „dziesiątki” występowały utrudnienia.

Teraz toruńscy funkcjonariusze „drogówki” pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i wszystkie okoliczności tego wypadku. Na miejscu wciąż możliwe są utrudnienia, do godziny 07:40 ruch odbywał się wahadłowo.

Źródło zdjęć: KM PSP Toruń

Podziel się: