Reklama

Od Transita odpadło koło miażdżąc dach w BMW

Od Transita odpadło koło miażdżąc dach w BMW

Ale fart! Na autostradzie M57 w zachodniej Anglii od Forda Transita odpadło koło miażdżąc dach w BMW. Kierowcy osobówki nic się nie stało.

Dzisiaj na autostradzie M57 doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. W regionie North West England od jadącego tamtędy dostawczego Forda Transita odpadło tylne prawe koło, które uderzyło w jadący tamtędy inny pojazd.

Koło vana z wielkim impetem wbiło się w przednią szybę oraz dach BMW 5 G31 – jak widać na załączonym zdjęciu wykonanym przez funkcjonariuszy tamtejszej policji, kierowca „beemki” może mówić o niebywałym szczęściu, bo trajektoria lotu pędzącej felgi z oponą Transita ominęła mężczyznę dosłownie o centymetry.

Reklama

Prowadzącemu osobówkę nic się nie stało, chociaż doznał on szoku, natomiast tamtejsze służby ustaliły, że jadące Transitem osoby uciekły pozostawiając furgon na poboczu drogi.

Do groźnej sytuacji z udziałem skradzionego Forda Transita i BMW serii 5 doszło w północnej części obwodnicy Liverpoolu w ciągu trasy M57.

Jak się potem okazało, dostawczy pojazd został zabezpieczony przez policję, gdyż mógł zostać wcześniej skradziony.

Teraz funkcjonariusze z North West Motorway Police Group będą ustalać kto jechał M57 a pomogą w tym ślady pozostawione w srebrnym vanie.

Źródło zdjęć: Police

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 3 =