Reklama

Opel Movano A z ciekawą zabudową – kiedyś furgon a teraz autolaweta

Opel Movano A z ciekawą zabudową – kiedyś furgon a teraz autolaweta

Czytelnik Kamil wypatrzył na olx.pl interesujący okaz, który pierwotnie był furgonem, ale teraz robi za autolawetę. Oto Opel Movano A z ciekawą zabudową!

Pięknie zarysowanie linie najazdu, wysoka klasa montażu oraz materiały najlepszej jakości – tak, to chyba marzenie każdego, kto żyje z ciągania samochodów na lawecie.

Ale oczywiście nie każdy może sobie na taką nową zabudowę pozwolić. Stąd takie samoróbki przerabiane z furgonów.

Reklama

Często są to jednak osadzone na ramie Iveco Daily. Ale Opel Movano A z furgonowym nadwoziem mają konstrukcję samonośną… No nic, w każdym razie widoczna na zdjęciach „blaszka” jest teraz autolawetą z odpowiednim wpisem w dowodzie rejestracyjnym.

Według sprzedającego pojazd ten ma 3,5-tonowe DMC i aż 1 485 kg ładowności. Do tego na haku można ciągać 2-tonowe przyczepy.

Zobacz też: Używany: Opel Movano B 2.3 CDTI 125 KM – zdrowy dwulatek (zdjęcia)

Do tego warto zwrócić uwagę na przedłużaną kabinę z leżanką za przednimi fotelami – no nie wygląda to źle!

No dobra, goła blacha bez obicia żadnym materiałem może nie być zbyt miła w dotyku przy niskich temperaturach, ale nie wiem, czy Spojtak lub Wejkama nie oferuje mniej przestrzeni?

W każdym razie, jeżeli ktoś byłby zainteresowany I generacją Movano z silnikiem 2.2 DTi o mocy 90 KM z najazdem o długości 4 metrów (trochę krótki, ale za to jest spory materac do spania) i szerokości 2 metrów, to bezpośredni link do tego ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: