Reklama

Opel Vivaro Tourer i Vivaro Kombi Elegance – nowe wersje minibusów

Opel Vivaro Tourer i Vivaro Kombi Elegance – nowe wersje minibusów

Opel przygotował dla Vivaro dwie nowe wersje: Tourer oraz Kombi Elegance. Pierwsza z nich zostanie zaprezentowana na Salonie Samochodowym we Frankfurcie.

Już niedługo rozpocznie się Międzynarodowy Salon Samochodowy we Frankfurcie. Jedną z premier trwającej od 14 do 24 września 2017 roku imprezy będzie nowy Opel Vivaro Tourer – jedna z trzech nowych osobowych wersji tego modelu.

Zobacz też: MAN TGE z zabudową izotermiczną Auto-Nadwozia Bednarczyk

Reklama

Nowy Opel Vivaro Tourer wyróżnia się z zewnątrz czarnymi obudowami lusterek zewnętrznych, światłami przeciwmgielnymi oraz przyciemnianymi szybami w tylnej części auta.

W środku standardowo zamontowano w drugim i trzecim rzędzie siedzeń system prowadnic, dzięki którym można dopasować wnętrze do aktualnych potrzeb.

Oprócz tego można odwrócić drugi rząd siedzeń o 180 stopni (na zdjęciu powyżej) oraz skorzystać z oparcia składanego stołu. W kabinie zamontowano sufitowe lampki LED oraz klimatyzację sterowaną manualnie z tyłu. Przydadzą się też dwa porty USB i gniazdo 220V, dzięki czemu możliwa jest długotrwała praca na laptopie czy smartfonie.

Zobacz też: W Oplach Vivaro B może pęknąć wzdłużny wahacz tylnej osi

Druga z nowych odmian Vivaro nazywa się Kombi Elegance i pozwala w komfortowych warunkach przewieźć do 9 osób. Fotel kierowcy jest standardowo regulowany w sześciu kierunkach, a tylne 3-osobowe kanapy mają standardowo montowane podłokietniki i także są przesuwne dzięki systemowi szyn.

Ponadto drugi i trzeci rząd siedzeń można wymontować bez użycia narzędzi, a oparcie trzeciego rzędu składa się na płasko. Manualna „klima” chłodzi nie tylko przód minibusa, ale też przestrzeń zajmowaną przez pasażerów z tyłu.

Według zapowiedzi Opla już niedługo do Vivaro Tourer oraz Vivaro Kombi Elegance dołączyć ma kolejna nowa wersja.

Źródło zdjęć: Opel

Podziel się: