Osobowym VW wjechał w Iveco Daily – zmarł pomimo reanimacji

Osobowym VW wjechał w Iveco Daily – zmarł pomimo reanimacji

Na DK 43 mężczyzna jadący VW Touranem wjechał w Iveco Daily. Niestety, 58-latek zmarł pomimo podjętej reanimacji.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 43 w miejscowości Opatów nieopodal Kłobucka (woj. śląskie). W sobotę 29 czerwca około godziny 8:30 na ulicy Częstochowskiej doszło zderzenia Volkswagena Tourana z Iveco Daily ciągnącym przyczepę.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze „drogówki” Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku wstępnie ustalili, że 58-latek z powiatu częstochowskiego jadąc w kierunku Krzepic z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Reklama

Tam doszło do czołowego zderzenia z zespołem pojazdów, kierowanym przez 37-letniego mieszkańca powiatu wołomińskiego.

Do zderzenia VW Torana z Iveco Daily transportującym SUV-a Mercedesa i dostawczego Citroena Jumpera na podpiętej przyczepie, doszło na prostym odcinku DK 43 w Opatowie nieopodal Kłobucka.

Niestety, 58-latek pomimo podjętej reanimacji zmarł. Na miejscu pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki a oględziny nadzorowane były przez prokuratora.

Do czasu zakończenia działań śledczych, droga krajowa nr 43 była zablokowana w obu kierunkach a na czas trwania czynności, wyznaczono dla innych podróżnych objazdy.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × pięć =