Reklama

„Patrz jaki debil” – wypadek w Reńskiej Wsi. Zobacz film

„Patrz jaki debil” – wypadek w Reńskiej Wsi. Zobacz film

Kierujący Peugeotem Partnerem zignorował znaki i na skrzyżowaniu w Reńskiej Wsi wjechał w Fiata Pandę Van, która z kolei uderzyła w dostawczego Volkswagena LT.

Moment wypadku zarejestrował kierowca jadący bezpośrednio za złotym Peugeotem, a na filmie słychać dosyć trafny komentarz do zaistniałej sytuacji.

Do zdarzenia doszło w tek 25 sierpnia na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 38 i 45 w miejscowości Reńska Wieś w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Kierowca jadącego od strony Głubczyc Peugeota Partnera, który dodatkowo ciągnął za sobą przyczepkę, zignorował znaki „ustąp pierwszeństwa” oraz „stop” i wjechał na skrzyżowaniu w jadącego prawidłowo Fiata Pandę Van II generacji.

Reklama

Zobacz też: Używany: Fiat Panda III 1.2 – mały van z LPG (zdjęcia)

Siła uderzenia była na tyle duża, że Fiat z kolei wpadł w stojącego na skrzyżowaniu Volkswagena LT. W wypadku ranne zostały dwie kobiety jadące Pandą, ale reszcie osób uczestniczących w zdarzeniu na szczęście nic się nie stało.

Skrzyżowanie dróg krajowych 38 i 45 było miejscem już wielu kolizji i wypadków nawet ze skutkiem śmiertelnym, dlatego jest tam odpowiednie oznakowanie, chociaż – jak donosi portal nto.pl – władze Reńskiej Wsi już nieraz apelował do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z prośbą o wybudowanie w tym feralnym miejscu rondo.

Źródło zdjęcia: YouTube/Bartosz Tokarz

Podziel się: