Peugeot Partner do serwisów – problem z zamkiem na masce

Peugeot Partner do serwisów – problem z zamkiem na masce

Peugeot Polska ogłosił akcję przywoławczą dla modelu Partner. Powodem jest ryzyko otwarcia maski w trakcie jazdy z powodu wadliwego zamocowania śrub zamka.

Kampania serwisowa dotyczy samochodów wyprodukowanych w okresie od 29 kwietnia do 18 sierpnia 2016 roku. W pojazdach tych możliwe jest niekontrolowane otwarcie maski silnika, zwłaszcza podczas szybszej jazdy lub w trakcie poruszania się po nierównościach.

Zobacz też: Test Mercedes Citan 109 CDI – warsztat na kółkach (wideo, zdjęcia)

Reklama

Do groźnej dla użytkowników sytuacji może dojść z powodu wadliwego zamocowania śrub mocujących zamek pokrywy silnika. W Polsce kampania serwisowa obejmuje 214 Peugeotów Partnerów, a bezpośredni link do listy z numerami VIN znajduje się TUTAJ.

Peugeot Polska powiadomi właścicieli Partnerów objętych akcją o konieczności zgłoszenia się do autoryzowanych serwisów Peugeot w celu sprawdzenia mocowania zamka pokrywy silnika oraz wymianie wadliwych części. Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Peugeot Polska Sp. z o.o. (adres: Al. Krakowska 206, 02-219 Warszawa; tel. 22 44 42 114).

Źródło zdjęcia: Peugeot

Podziel się: