Peugeot Partner i Rifter z wadliwym pasem bezpieczeństwa

Peugeot Partner i Rifter z wadliwym pasem bezpieczeństwa

Do czasu naprawy lepiej nie jeździć na siedzeniu pasażera! Peugeot Partner i Rifter z wadliwym pasem bezpieczeństwa – akcją serwisową objęto 688 pojazdów.

Peugeot Polska Sp. z o.o. informuje, że modelach Partner oraz osobowej odmianie Rifter konieczna może być wymiana pasa bezpieczeństwa na przednim fotelu pasażera.

Powodem ogłoszenia akcji przywoławczej jest pas bezpieczeństwa pasażera na przednim siedzeniu, który może niewystarczająco przytrzymać  człowieka w przypadku silnego uderzenia.

Reklama

Co ciekawe,  jeśli samochód jest wyposażony w  podwójne siedzenie pasażera z przodu, środkowe siedzenie może być używane bez żadnych ograniczeń.

Zobacz też: Fiat Doblò dla PKP – 78 aut napędza silnik 1.6 MultiJet 105 KM

Peugeot Polska Sp. z o.o. powiadomił właścicieli samochodów objętych akcją, aby nie korzystali z przedniego siedzenia do czasu rozpoczęcia drugiego etapu kampanii, polegającego na wykonaniu działań naprawczych (klienci zostaną poinformowani oddzielnym listem o rozpoczęciu drugiego etapu osobnym listem).

Na polskim rynku kampanią objętych jest 688 egzemplarzy Peugeota Partnera III generacji wraz z jego pasażerską odmianą nazwaną Rifter.

Szczegółowych informacji związanych z kampanią udziela Peugeot Polska Sp. z o.o. (adres: Al. Krakowska 206, 02-219 Warszawa; tel. 22 458 46 73).

Źródło zdjęcia: Peugeot

Podziel się: