Reklama

Polonez Truck z HDS-em o udźwigu 840 kg jest do kupienia

Polonez Truck z HDS-em o udźwigu 840 kg jest do kupienia

No przyznam, że żurawia na podwoziu Poldka to jeszcze nie widziałem. Polonez Truck z HDS-em o udźwigu 840 kg jest do kupienia za 4 999 zł netto.

Smutne to bardzo, ale Polonez Truck to powolnie umierający gatunek! Dlatego czasem przeglądam ogłoszenia o sprzedaży tych polskich pick-upów z nadzieją, że może trafi się jakiś zadbany egzemplarz.

Mieć takiego Trucka „na czarnych” od pierwszego właściciela, powiedzmy pana Włodka spod Grójca,to było by coś!

Reklama

I właśnie przeglądając te aż 9 ofert sprzedaży w serwisie allegro.pl trafiłem na Poloneza Trucka, który ma zamontowany na pace HDS-a, czyli hydrauliczny dźwig samochodowy.

No przyznam, że Trucka z żurawiem to jeszcze jak żyje nie widziałem, ale chyba muszę jeszcze być młody i to pewnie dlatego. Ewentualnie ślepy jestem, tudzież nie bywam tam, gdzie takie jeżdżą 🙂

Zobacz też: Polonez Truck na krańcu Europy – kiedyś robol teraz podróżnik

W każdym razie 17-letni Poldek z wolnossącym silnikiem Diesla PSA o pojemności 1.9 i mocy 69 KM wyceniony został na 2 999 zł netto za sam pojazd.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany Truckiem z zamontowanym na nim HDS-em to kwota rośnie do 4 999 zł netto.

Co do samego żurawia, to ma on maksymalnie 840 kg udźwigu i żeby samochód się nie przewrócił przy załadunku lub rozładunku, z prawej strony pod burtą zamontowano podporę.

No i żeby tradycji stało się zadość: jeżeli jesteś zainteresowany takim żurawiem na Polonezie Trucku albo po prostu chcesz zobaczyć więcej zdjęć, to lin do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: allegro.pl

Podziel się: