Reklama

Przewrócony Mercedes Sprinter z naczepą na DK 25

Przewrócony Mercedes Sprinter z naczepą na DK 25

W środę na DK 25 doszło do groźnie wyglądającej kolizji SUV-a z Mercedesem Sprinterem z podpiętą naczepą. Na szczęście nikt nie został ranny.

W środę 25 października w miejscowości Niechorz nieopodal Sępólna Krajeńskiego (w woj. kujawsko-pomorskim) miała miejsce kolizja z udziałem luksusowego SUV-a oraz ciągnika siodłowego z naczepa.

Jak podaje lokalny portal Wiecbork112.pl, do zdarzenia doszło po godzinie 9:00 w ciągu drogi krajowej nr 25.

Reklama

W wyniku kolizji Range Rovera Range Velar oraz Mercedesa Sprintera przewożącego na naczepie 6-metrowe stalowe elementy zestaw przewrócił się na prawy bok całkowicie blokując DK 25 na całej szerokości. Ponadto z naczepy wyleciała przewożona stal. Z kolei SUV wypadł z drogi zatrzymując się w rowie.

Na szczęście kierującym biorącym udział w zdarzeniu na DK 25 nic się nie stało, choć – jak widać na załączonym powyżej zdjęciu – luksusowy Range Rover mocno ucierpiał w wyniku tej kolizji.
Obaj kierowcy zostali przebadani na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego, ale szczęśliwie nie odnieśli obrażeń.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Komierowie.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale droga krajowa nr 25 w miejscu zdarzenia była przez dłuższy czas całkowicie zablokowana m.in. z powodu konieczności postawienia na koła „904-ki” wraz z naczepą.

Źródło zdjęć: Wiecbork112.pl

Podziel się:
1

Odpowiedzi

Napisz tu swoją opinię

  1. Kiero

    suva wymieni na nowego od reki w salonie ale zdobyc drugi taki zestaw będzie bardzo trudno…

Komentarze zamknięte.