Reklama

Ratowniczo-Gaśnicze Iveco Daily z zabudową GRUAU Polska

Ratowniczo-Gaśnicze Iveco Daily z zabudową GRUAU Polska

Ratowniczo-Gaśnicze Iveco Daily z zabudową GRUAU Polska zadebiutowało na międzynarodowych targach pożarniczych KIELCE IFRE-EXPO 2018.

Gruau Polska to część międzynarodowego holdingu o ponad 125 letniej tradycji w konwersji pojazdów użytkowych i zarazem czołowy europejski producent nadwozi.

Dotychczas polska filia francuskiego koncernu znana była polskim klientom m.in. z zabudów izotermicznych, kontenerów, czy skrzyń ładunkowych, ale w czerwcu zaprezentowała się po raz pierwszy na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO 2018, które miały miejsce w Targach Kielce.

Reklama

Zobacz też: Pożar parkingu wrocławskiego serwisu Iveco – spłonęło 7 sztuk Daily

Podczas wystawy w kieleckim ośrodku wystawienniczym specjaliści Gruau Polska zaprezentowali najnowszy produkt, czyli Lekki Samochód Ratowniczo-Gaśniczy (LSRG) na podwoziu Iveco Daily.

Iveco z podwójną kabiną otrzymało pożarniczą, której kontener wyposażony został m.in. w 1000-litrowy zbiornik wody z agregatem wysokociśnieniowym oraz linię szybkiego natarcia. Do tego w kontenerze znalazło się miejsce na kolejny zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności 100 litrów.

Co ciekawe, obsługa stoiska Gruau Polska w Kielcach składała się z dwóch handlowców oraz czterech strażników pracujących na co dzień w… Gruau Polska.

Ponadto zaprezentowano na IFRE-EXPO 2018 zaprezentowany został także kwatermistrzowski Fiat Ducato z zabudową dla 9 osób oraz z możliwością przewozu drobnego wyposażenia osobistego. Zabudowa została wykonana zgodnie z przepisami polskimi oraz normą europejską EN 1846-2.

Źródło zdjęć: GRUAU Polska

Podziel się: