Reklama

Renault Trafic jako pick-up do kupienia na otomoto

Renault Trafic jako pick-up do kupienia na otomoto

No ładna sztuka 🙂 Renault Trafic jako pick-up do kupienia na otomoto.pl – co ciekawe jak na 13-letnie ma bardzo mały przebieg!

Od pewnego czasu na serwisie ogłoszeniowym otomoto.pl zamieszczono bardzo ciekawy anons dotyczący sprzedaży białego Trafica X82 z 2007 roku.

Oczywiście nie jest to żadna tam „blaszka” czy nawet skrzynia z plandeką czy chłodnia, ale… pick-up. Tak jakby.

Reklama

Od przedniego zderzaka do kabiny sypialnej jest jeszcze „fabryka”, ale dalej zaczyna się zabawa!

Jak wynika z opisu ogłoszenia pozbawiona dachu paka ma wymiary 320 cm długości, 164 cm szerokości (między nadkolami 125 cm) a wysokość boków ładowni to 73cm. Natomiast szerokość otwieranej tylnej burty to 125 cm.

Zobacz też: Test: Renault Trafic 2.0 dCi 170 EDC – X82 po liftingu (wideo, zdjęcia)

Jak wynika z francuskich napisów na przednich drzwiach Trafica, auto służyło jako w serwisie ślusarskim i – co bardzo interesujące – ma 42 766 kilometrów przebiegu! Jakby nie liczyć wychodzi, że przez 13 lat rocznie robiło średnio 3290 kilometrów.

No w każdym razie, jakby ktoś z szanownych Czytelników/Czytelniczek potrzebował pick-upa ze skrzynią o długości większej niż w każdej Toyocie Hilux czy Fordzie Rangerze 🙂

Może nie ma układu 4×4, ale przecież nie każdy potrzebuje zjeżdżać z asfaltowych dróg. No i na koniec tradycyjnie: jeżeli ktoś chciałby zakupić takiego mało jeżdżonego Trafica II generacji, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: